Video instrukcja - jak działa auto abonament

Jak działa auto na abonament?

 

Korzystaj z auta na abonament łatwiej, niż myślisz. Wiesz, jak działa abonament. Płacisz go za telefon, prąd czy telewizję. Dlaczego nie możesz płacić go za samochód? I to całkiem nowy!

Samochód w abonamencie od Qarsona to sprawdzone, wygodne i bezpieczne rozwiązanie na polskim rynku motoryzacyjnym. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na abonament w Qarsonie?

Używaj przez 12 miesięcy

Weź auto na abonament i nie trać czasu na długoterminowe zobowiązania. 12 miesięcy to dokładnie tyle, ile potrzebujesz na wypróbowanie nowego samochodu.

Po roku dokładnie wiesz, czy nadal chcesz jeździć autem, które prowadzisz, czy jednak wolisz zmienić je: na większe lub mniejsze, tańsze lub lepiej wyposażone.

Zobacz ofertę
Auto na abonament - tylko na 12 miesięcy!

Zamów online

Wybierz auto i zamów je wygodnie - przez internet lub telefon. Nasi doradcy już podczas rozmowy przeprowadzą Cię przez cały proces, odpowiedzą na pytania i dopełnią wszelkich formalności.

Jedyne, czego potrzebujesz to skrzynka mailowa, bo wszystkie dokumenty wysyłamy on-line.

Skontaktuj się z nami
Zamów online auto na abonament od Qarson.pl!

Znajdź auto dostępne od ręki

Dzięki platformie www.qarson.pl możesz wybierać spośród kilkudziesięciu modeli samochodów najpopularniejszych marek. Wolisz małe miejskie auta a może wielozadaniowe crossovery?

Pozwól sobie na rozwiązanie, które przełamuje schematy użytkowania samochodu. Razem wybierzemy auto, które spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz segmenty aut
Dostępne od ręki auta na abonament

Odbierz, gdzie chcesz

Samochody na abonament dowieziemy dokładnie tam, gdzie zechcesz. Trzy możliwości dowozu pozwalają Ci na odbiór auta na Twoich warunkach. Zamów auto prosto do domu, odbierz w wybranym punkcie odbioru w największych polskich miastach lub skorzystaj z dostawy do partnerskiego salonu dealera.

Ty decydujesz!

Wybierz sposób dostawy
Auto na abonament z dostawą pod dom

Płać wygodnie

Nie daj się zaskoczyć nieplanowanym wydatkom! Stała miesięczna Opłata Abonamentowa pozwoli Ci dokładnie zaplanować domowy budżet. Z Qarsonem dokładnie wiesz, ile i za co płacisz.

Pełny licznik kosztów dostępny jest przy każdym modelu samochodu. Ponadto wszystkie ceny na www.qarson.pl są ostatecznymi cenami brutto.

Najczęściej zadawane pytania
Auto na abonament od Qarson.pl - niskie miesięczne koszty!

Zmieniaj na nowe co rok

Qarson docenia stałych Klientów. Dla wszystkich osób, które zdecydują się przedłużyć umowę w Qarsonie i chcą przez kolejne 12 miesięcy cieszyć się fabrycznie nowym samochodem na abonament, przygotujemy najlepszą ofertę na rynku: dostosowaną do nowych potrzeb i oczekiwań.

Zamów swoje auto
Nowe auto na abonament co rok!

Co to jest auto na abonament i na czym polega ta usługa?

Auto na abonament od Qarson Polska to usługa, w której Klient korzysta z fabrycznie nowego samochodu.

Co wyróżnia wynajem w Qarsonie? Krótki, 12-miesięczny czas trwania umowy, najniższe ceny na rynku, niezmienna miesięczna rata abonamentu, kwoty brutto oraz zero ukrytych kosztów i brak zbędnych formalności logistyczno-administracyjnych.

Kto może skorzystać z oferty abonamentu na auto w Qarsonie?

Z oferty abonamentowej Qarson Polska może skorzystać każdy - bez względu na to, czy jest to osoba fizyczna, czy prowadząca działalność gospodarczą.

Aby skorzystać z oferty potrzebny jest dowód tożsamości oraz dokumenty pozwalające na przeprowadzenie weryfikacji klienta.

Co to jest weryfikacja Klienta i jakie dokumenty są potrzebne, aby ją przejść?

Weryfikacja Klienta jest to proces, podczas którego - za zgodą Klienta - sprawdzamy jego zdolność płatniczą (podobnie do zakupów na raty np. sprzętu RTV/AGD). Aby przejść weryfikację zazwyczaj wystarczą dane z dowodu osobistego i rachunku bankowego. W przypadku klientów firmowych, prosimy o dodatkowe dokumenty związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

W trosce o czas i wygodę naszych Klientów proces realizujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Gdzie mogę odebrać auto?

Qarson dostarcza samochody na abonament w całej Polsce. Proponujemy 3 opcje odbioru nowego samochodu w umowie na 12 miesięcy.

Oferujemy dostawę do domu Klienta (lub pod inny wskazany adres), do punktu odbioru i zwrotu aut na abonament, we wskazanym punkcie odbioru w największych polskich miastach lub u jednego z naszych partnerskich salonów dealerskich.

Czy mogę wybrać inną wersję wyposażeniową danego modelu niż oferowana na stronie?

Qarson proponuje swoim Klientom wynajem kilkudziesięciu modeli popularnych marek samochodów osobowych z różnych segmentów i w różnych wersjach wyposażenia. Wszystkie dostępne modele prezentujemy na www.qarson.pl/oferta. Qarson Polska tworzy ofertę w oparciu o głosy swoich Klientów, dlatego jeśli wśród prezentowanych modeli nie ma konkretnego auta, zapraszamy do kontaktu z doradcą pod numerem 61 101 04 50

Czy mogę używać wynajętego samochodu jako taksówkę, pod Uber itp.?

Qarson Polska nie oferuje możliwości, by auto na abonament było wykorzystywane w celach świadczenia usług komunikacyjnych. Nie może zatem służyć jako taksówka lub samochód sieci Uber, Bolt lub podobnych.

Co otrzymuję w abonamencie?

W abonamencie Qarson oferuje pachnące świeżością fabrycznie nowe auto, na gwarancji producenta, rejestrację pojazdu, darmowy pakiet 10 tysięcy kilometrów, serwis, przeglądy i naprawy gwarancyjne oraz komplet nowych letnich opon.

Qarson gwarantuje najwyższej jakości pełną obsługę dedykowanego doradcy w zakresie: dopasowania oferty, obsługi formalności, koordynacji likwidacji szkód oraz pomocy przy zwrocie auta czy odnowieniu umowy i odbioru kolejnego samochodu na abonament.
Jak wygląda kwestia rejestracji auta? 

Qarson zajmuje się kwestiami formalnymi, takimi jak rejestracja pojazdu, aby Klientowi pozostawała wyłącznie przyjemność korzystania z auta. Koszt rejestracji wliczony jest w Opłatę Startową.

Czy korzystając z Auta na Abonament mogę wyjechać za granicę?

Korzystając z usług Qarson Polska Klient może wyjechać autem na abonament za granicę. Na terenie Unii Europejskiej nie są wymagane dodatkowe dokumenty. Jednak w niektórych krajach (Mołdawia, Rumunia, Ukraina, Rosja) potrzebne będzie dodatkowe ubezpieczenie. Wyjazd za granicę wiąże się z koniecznością wykupienia zgody - w wysokości 49 zł na cały czas trwania abonamentu.

Czy autem będzie mógł jeździć ktoś inny niż osoba, na którą będzie podpisana umowa?

Auto na abonament od Qarson Polska może być udostępniane innym osobom. Należy jednak pamiętać, że to Klient (osoba, która podpisała Umowę Abonamentową) odpowiada za wszelkie szkody, których nie pokryje ubezpieczenie w trakcie udostępnienia auta.

Jak wygląda kwestia serwisu?

Klient nie musi się martwić kwestią serwisu, który pozostaje po stronie Qarsona. W razie jakichkolwiek problemów z autem lub wątpliwości dotyczących jego użytkowania zapraszamy do kontaktu z doradcą pod numerem 61 101 04 50

W trakcie użytkowania auto uległo awarii/zdarzeniu drogowemu/zostało skradzione - co robić?

W razie jakichkolwiek problemów z autem: awarii, kolizji, wypadku lub innego zdarzenia drogowego, zapraszamy do kontaktu z doradcą pod numerem 61 101 04 50. Kradzież auta na abonament, niezwłocznie po jej stwierdzeniu, należy zgłosić na policję a także doradcy Qarson Polska - dzwoniąc pod wyżej podany numer telefonu.
Ile kosztuje autoabonament?

Ceny abonamentu miesięcznego w Qarson Polska zaczynają się od 599 zł brutto. Stała miesięczna Opłata Abonamentowa pozwala na dokładne planowanie domowego budżetu.

Do kosztów raty abonamentowej należy doliczyć jednorazową Opłatę Startową (od 999 zł brutto), która uruchamia abonament oraz ubezpieczenie, które Qarson oferuje w pakiecie na preferencyjnych warunkach.

Opcjonalnie można doliczyć powiększony pakiet kilometrów, komplet opon wielosezonowych, pakiet zabezpieczający przed szkodami czy dowóz auta pod wybrany adres.

Czym jest Opłata Startowa?

Opłata Startowa uruchamia program abonamentowy. Zawiera koszty administracyjne i logistyczne, m.in. rejestrację pojazdu i przygotowanie go do wydania. Wysokość Opłaty Startowej różni się w zależności od wybranego modelu samochodu.

Co to jest pakiet kilometrów? Co się dzieje po przekroczeniu ustalonej liczby kilometrów?

Qarson Polska oferuje każdemu Klientowi na start podstawowy darmowy pakiet 10 000 km. Na etapie zawierania Umowy Abonamentowej można ten pakiet powiększyć i korzystać z 15, 20 lub 25 tysięcy kilometrów rocznie.

W przypadku przekroczenia zakładanej liczby kilometrów: w dniu zwrotu auta nastąpi rozliczenie - zgodnie z cennikiem podanym przy każdym modelu (od 24 gr za każdy nadprogramowy kilometr).

Ile kosztuje ubezpieczenie auta w abonamencie? 

Qarson współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, dlatego oferuje Klientom korzystny pakiet ubezpieczenia auta w umowie na rok - już od 224 zł brutto/mies. (Fiat 500). Istnieje również możliwość ubezpieczenia zewnętrznego, poza pakietem Qarsona, ale należy pamiętać, że polisa zewnętrzna musi być zgodna z warunkami zapisanymi w Umowie Abonamentowej oraz wiąże się z opłatą manipulacyjną.

Co mam zrobić w przypadku przetarcia lub uszkodzenia auta?

Aby zabezpieczyć Klienta przed szkodą (taką jak przetarcie czy uszkodzenie auta), Qarson przygotował wygodny Pakiet Safe, który gwarantuje zniesienie opłaty przy każdej szkodzie o wartości powyżej 500 zł brutto powstałej z winy użytkownika i działa niezależnie od liczby zgłoszonych szkód. Ponadto wszelkie naprawy powinny być realizowane w porozumieniu z Qarson Polska.

W przypadku zaistnienia szkody każdorazowo prosimy o zgłoszenie jej na adres [email protected] lub kontakt z BOK pod numerem 61 101 04 60

Co w sytuacji, gdy nagle zacznę jeździć więcej niż przewidywałem/przewidywałam?

Umowa Abonamentowa w Qarson Polska gwarantuje stałą i niezmienną opłatę abonamentową, dlatego Klient może jeździć tyle, ile potrzebuje. W przypadku przekroczenia zakładanego pakietu kilometrów: w dniu zwrotu auta nastąpi rozliczenie - zgodnie z licznikiem dla użytkowanego modelu samochodu.

Czy wystawiacie faktury VAT? 

Tak, za każdą płatność Qarson Sp. z o.o. wystawia fakturę VAT.